Przedmiot zamówienia
Celem zamówienia jest wyłonienie wykonawcy zabudowy stoiska targowego (wykonanie projektu, wykonanie zabudowy stoiska, jego montaż i demontaż w miejscu odbywania się targów i udziału Zamawiającego) na targi SIMA Paris 6-10.11.2022, zgodnie z poniższą specyfikacją:
- zabudowa stoiska 261m2 z płyty MDF; wymagana wysokość ścian 4m;
- oświetlenie stoiska wraz z instalacją elektryczną
- TV z wejściem USB
- ściany tylne i zaplecze z wyposażeniem min. regał, kosz, wieszak, czajnik, lodówka
- stoliki (8 sztuk) i krzesła (32 sztuki) do rozmów z klientami
- lady wystawiennicze (3 sztuki) z hokerami (6 sztuk) i stojakami na ulotki
- grafika wielkoformatowa, ekspozycja logotypu; mile widziana grafika 3D na stoisku i podświetlana
- element podwieszany nad stoiskiem - eksponujący logo firmy, wymiary min. 6x3m;
- zamówienie przyłączy technicznych po stronie Zamawiającego;
Termin realizacji zamówienia: targi odbywają się w dniach 6-10 listopada 2022 roku, zabudowa musi zostać wykonana najpóźniej 5 listopada 2022 r.
Zamawiający dopuszcza zaliczkowanie.
Dodatkowe informacje
- Kategoria zamówienia: dostawy / roboty budowlane / usługi
- Wspólny Słownik Zamówień:
- 39154000-6 – Sprzęt wystawowy
Warunki udziału w postępowaniu
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy dysponują odpowiednim doświadczeniem. W celu spełnienia niniejszego kryterium niezbędne jest udokumentowanie wykonania stoiska targowego o powierzchni co najmniej 150 m2 w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert w formie referencji lub dokumentu odbioru stoiska (przynajmniej trzy wykonane zamówienia).
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy dysponują odpowiednim potencjałem technicznym (sposób dokumentacji: oświadczenie).
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia (sposób dokumentacji: oświadczenie).
Do udziału w postępowaniu ofertowym dopuszczone są podmioty nie powiązane osobowo lub kapitałowo z Zamawiającym (sposób dokumentacji: oświadczenie).
Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między podmiotem, a wykonawcą, polegające na:
- uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej,
- posiadaniu udziałów lub co najmniej 10 % akcji,
- pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika,
- pozostawaniu w takim stosunku prawnym lub faktycznym z Zamawiającym, który może budzić uzasadnione wątpliwości, co do bezstronności w wyborze wykonawcy, w szczególności pozostawanie w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa lub powinowactwa w linii bocznej do drugiego stopnia lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli.
Sposób, miejsce i termin składania ofert
- Oferta powinna zostać sporządzona na formularzu stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszego zapytania ofertowego. Wszystkie strony oferty należy zeskanować i wysłać na adres e-mai: projekt@mzuri-agro.eu.
- Ostateczny termin składania ofert upływa 5 września 2022 roku, do godz. 10:00
- Oferent może przed upływem terminu składania ofert wycofać ofertę. W tym celu musi złożyć do Zamawiającego w formie mailowej oświadczenie (skan podpisanego dokumentu) o wycofaniu oferty.
- Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych lub wariantowych.
- Osoba upoważniona do kontaktu w sprawie Zamówienia: Łukasz Ilnicki. Zapytania dot. zamówienia prosimy wysyłać na adres mailowy: projekt@mzuri-agro.eu, jednak nie później niż 72 godziny przed terminem składania ofert
- Niniejsze Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. Wszelkie oświadczenia, zawiadomienia i inne dokumenty należy składać w Postępowaniu w języku polskim. Dokumenty sporządzone w języku obcym powinny być złożone wraz z tłumaczeniem na język polski.
Kryteria oceny ofert
- Przy wyborze Wykonawcy Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami:
- Kryterium 1 – Koszt netto - 100% (max 100 pkt.)
- Liczba punktów danej oferty będzie obliczana wg następującego wzoru:
- Kryterium 1 – Koszt netto
Cena obejmuje koszt netto przedmiotu zamówienia.
Liczba punktów danej oferty będzie obliczana wg następującego wzoru:
- K1 = (Co / Cx) x 100,
- gdzie:
- K1 – przyznane punkty za Kryterium 1 dla oferty ocenianej;
- Co – cena netto oferty najniższej spośród wszystkich ważnych ofert;
- Cx – cena netto oferty ocenianej
- Oferta w łącznej ocenie może uzyskać maksymalnie 100 pkt.
- Zamawiający przyjmie do oceny podaną przez Wykonawców łączną cenę netto w złotych.
- Zamawiający zastosuje zaokrąglenie wyników do dwóch miejsc po przecinku.
- 1% odpowiada 1 punktowi przyjętemu do oceny. Za najkorzystniejszą ofertę uważa się tę, która uzyskała najwyższą liczbę punktów przyznawanych wg opisanych kryteriów.
Informacja o ocenie i wyborze najkorzystniejszej oferty
- Zamawiający niezwłocznie po otwarciu ofert przystąpi do ich oceny.
- Zamawiający może podczas badania i oceny ofert żądać od Oferenta wyjaśnień dotyczących treści oferty. Oferent zobowiązany jest do udzielenia wyjaśnień w terminie 1 dnia (24 godzin) od otrzymania wezwania do wyjaśnień, przy czym wezwanie i wyjaśnienia mogą być realizowane drogą elektroniczną (poprzez pocztę e-mail).
- W przypadku, gdy cena całkowita oferty złożonej w terminie jest niższa o co najmniej 30% od szacowanej wartości zamówienia, oferent zostanie wezwany do wyjaśnień w tym zakresie. Jeżeli wyjaśnienia nie wystarczą na udowodnienie, iż zamówienie jest możliwe do realizacji przy zaoferowanej cenie, oferta zostanie odrzucona z uwagi na rażąco niską cenę.
- Zamawiający przekaże wybranemu Oferentowi informację o jego wyborze za pomocą poczty elektronicznej.
- Niezwłocznie po wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający zawiadamia o tym fakcie wszystkich Wykonawców, umieszczając informację o wyniku postępowania oraz dane Wykonawcy, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza w Ogłoszeniu w Bazie Konkurencyjności.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od zapytania ofertowego lub udzielenia zamówienia bez podania przyczyny.
Jeżeli w specyfikacji stanowiącej załącznik do zapytania ofertowego występują nazwy własne lub ściśle określone parametry, wówczas należy założyć, że wymagany jest element o parametrach podobnych lub równoważnych do wskazanego.
Zmiany umowy
- Zmiany umowy mogą dotyczyć:
- terminów realizacji zdania;
- wydatków;
- innych okoliczności istotnych z perspektywy realizacji projektu i mających wpływ na osiągnięcie jego celu.
- Zmiany umowy bezwzględnie będą wymagały zgody obu stron. Zmiany umowy mogą wymagać zgody instytucji odpowiedzialnej za udzielenie wsparcia na realizację projektu. W celu dokonania zmiany umowy strona inicjująca będzie zobowiązana do przekazania drugiej stronie wyczerpujących informacji na temat wnioskowanej zmiany umowy wraz z uzasadnieniem jej wprowadzenia w kontekście osiągnięcia celu wyrażonego w zakresie zadania.
Termin związania ofertą: 30 dni.
Załączniki:
Załącznik nr 1 - Wzór oferty