Opracowana strona jest zbudowana w sposób spełniający wymagania dostępności.
W nagłówku strony można wybrać następujące funkcje:
Strona obsługuje następujące skróty klawiszowe:
Strona jest dostosowana do małych ekranów smartfonów i tabletów, można ją również swobodnie skalować.
Zmiany wprowadzone w dniu 18.10.2022:
W dniu 18.10.2022 r. dokonano zmiany polegającej na usunięciu wadium z zapytania ofertowego (zaktualizowano treść zapytania ofertowego). W związku powyższym wydłużono termin na składanie ofert o 1 dzień, tj. do dnia 19.10.2022.
Zapytanie ofertowe nr 01/10/2022 w trybie zasady konkurencyjności
Kujawsko-Pomorski Klaster Brewstera w związku z realizacją projektu pn. „Wdrożenie strategii internacjonalizacji Kujawsko-Pomorskiego Klastra Brewstera” w ramach projektu grantowego „FUNDUSZ EKSPORTOWY – granty dla MŚP z województwa kujawsko-pomorskiego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu, Działanie 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP, Poddziałanie 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw, Schemat: Wsparcie MŚP na rynkach międzynarodowych – projekty grantowe Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, zwraca się do Państwa z zapytaniem ofertowym oraz prośbą o przedstawienie oferty poprzez wypełnienie załączonego formularza ofertowego wraz z załącznikami.
1. ZAMAWIAJĄCY
Kujawsko-Pomorski Klaster Brewstera
Marii Konopnickiej 13, 87-100 Toruń
NIP: 9562311520
REGON: 361598727
Osoba wyznaczona do kontaktu:
Emilia Pacyk
e-mail: klasterfunduszeksportowy@gmail.com
tel. + 48 884 167 523
2. TRYB UDZIELANIA ZAMÓWIENIA
Niniejsze postępowanie prowadzone jest zgodnie z zasadą konkurencyjności określoną w Wytycznych Ministra Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej z dnia 21 grudnia 2020 r. w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020 oraz Załącznika nr 9 do Regulaminu konkursu 2/G/2020 w ramach projektu „FUNDUSZ EKSPORTOWY – granty dla MŚP z województwa kujawsko-pomorskiego” – Wytyczne dla Grantobiorców dotyczące udzielania zamówień.
Niniejsze zapytanie ofertowe zostało upublicznione poprzez zamieszczenie na stronie: https://zamowieniarpo.kujawsko-pomorskie.pl/.
3. CEL REALIZOWANEGO PROJEKTU UNIJNEGO
Celem projektu realizowanego przez Kujawsko-Pomorski Klaster Brewstera jest przeprowadzenie działań internacjonalizacji w związku z wejściem na dwa nowe rynki tj. Wielka Brytania oraz Niemcy z ofertą produktu oprogramowanie digital storytelling.
4. INFORMACJE O KUJAWSKO-POMORSKIM KLASTRZE BREWSTERA
Działalność Kujawsko – Pomorskiego Klastra Brewstera koncentruje się głównie na promowaniu nauki, edukacji i sztuki, w dużej mierze za pomocą nowoczesnych produktów cyfrowych uwzględniających najnowsze trendy technologiczne w ICT (innowacyjne materiały edukacyjne, multimedialne eBooki, wystawy i prezentacje multimedialne, filmy i gry edukacyjne). Celem Stowarzyszenia jest także komercjalizacja produktów i usług. Bazą komercjalizacji są wyniki przeprowadzonych prac B+R opisujące poznawcze funkcje metafory multimodalnej w produktach analogowych np. spektakle, performance, odzież oraz cyfrowych, np. aplikacje mobilne oraz chatboty. Chatbot jest uznawany za jedno z pierwszych tego typu narzędzi edukacyjnych na świecie, stworzonych w celu innym niż komercyjny i informacyjny). Produkty zmierzają w kierunku oddziaływania na wszystkie zmysły oraz prezentowania treści z użyciem nowych form wyrazu.
5. INFORMACJE O PRODUKTACH KUJAWSKO-POMORSKIEGO KLASTRA BREWSTERA
Oprogramowanie digital storytelling ma charakter modułowy, to znaczy, że budowane jest na zasadzie komponentów multimedialnych i funkcjonalności w zależności od potrzeb klienta i przeznaczenia finalnego produktu. W chwili obecnej Klaster posiada trzy różne komponenty produktu:
- Audio Guide - unikalna propozycja rozszerzonego i ściśle spersonalizowanego oprogramowania opracowanego przez Klaster. Jest to odpowiedź na coraz powszechniejsze stosowanie w muzeach i innych jednostkach kultury systemów automatycznego zwiedzania (w formie urządzenia z nagranymi wypowiedziami, dostępnego najczęściej za opłatą). Systemy te są kosztowne, konieczne jest ich serwisowanie, a w przypadku placówek o często zmieniającej się ekspozycji bardzo szybko muszą być wymieniane. Czynniki te powodują, że wiele ze znanych muzeów i jednostek kultury nie posiada takich rozwiązań. Wiele z nich poszukuje dla nich nowocześniejszej alternatywy.
Rozwiązanie Klastra bazuje na środowisku Messenger i WhatsApp, wchodząc w interakcje z odbiorcą poprzez tekst. W zależności od ustalonej z klientem sekwencji, po wskazaniu eksponatu / numeru / kodu QR w odpowiedniej Sali, może dowolnie rozszerzać doznania na miejscu, np. poprzez przedstawienie opisu eksponatu czy rekomendację trasy zwiedzania w zależności od upodobań rozmówcy. Rozbudowane wdrożenia mogą nawet w pełni zastępować klasyczne urządzenia Audio Guide poprzez udostępnianie nagrań czy filmów i zdjęć.
- Wirtualna gra wielokanałowa - struktura informatyczna łącząca różne kanały mediów społecznościowych, umożliwiając przeprowadzenie na ich bazie interaktywnej i angażującej kampanii promocyjnej. Gra polega na odkrywaniu kolejnych elementów wciągającej historii, co robi się poprzez interakcję na różnych kanałach społecznościowych. Najczęściej odkrycie gdzie znajduje się kolejny element historii wiąże się z koniecznością rozwiązania zagadki czy wykonania szeregu czynności (dla klienta generujących aktywność na jego kanałach). Historie są starannie przygotowywane, a ich podstawą jest autorski storytelling Klastra – dzięki czemu gra wciąga i odbiorca silnie angażuje się w rozgrywkę, podświadomie absorbując przekaz marketingowy.
Komponent ten powstaje w pełni przy wykorzystaniu oprogramowania Klastra, często zakładając również wyprodukowanie pozostałych komponentów – chatbota tekstowego oraz Audio Guide.
- Chatbot tekstowy - podstawowa forma oprogramowania, zdolna do komunikacji za pomocą tekstu i grafik, przy użyciu dowolnego języka i stylu (mowa urzędowa, potoczna, gwara, slang). Jest to jednocześnie najpopularniejsza forma chatbotów, zarówno w przypadku całego rynku, jak i wśród klientów Klastra. Chatbot tekstowy może być swobodnie rozbudowywany i uzupełniany o bogatsze funkcje, co daje możliwość jego personalizacji do specyficznych potrzeb klienta. Jako dodatek do większego systemu, może pobierać i wykorzystywać z niego dane, dzieląc się nimi z rozmówcami
Powyższe komponenty oprogramowania Klastra wskazują na bardzo ważną cechę produktu – jest to nie tylko program informatyczny, ale również narzędzie do wyjątkowo skutecznego i immersyjnego przekazu marketingowego. Kluczem do osiągnięcia takiego przekazu marketingowego jest jego immersyjność – czyli umiejętność „wciągnięcia” klienta do świata tego przekazu, tak aby klient utożsamił się z przedstawionymi wartościami. Aby osiągnąć taki efekt Klaster wykorzystuje autorski storytelling – technikę innowacyjnej narracji towarzyszącej odbiorcy podczas działań wykonywanych w ramach oprogramowania.
6. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Przedmiotem zamówienia jest:
Nazwa i kod zamówienia wg. Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
22462000 - 6 Materiały reklamowe
22000000 - 6 Druki i produkty podobne
39294100 - 0 Artykuły informacyjne i promocyjne
79800000 - 2 Usługi drukowania i powiązane
79822500 - 7 Usługi projektów graficznych
79342000 - 3 Usługi marketingowe
79340000 - 9 Usługi reklamowe i marketingowe
79340000-9 Usługi reklamowe i marketingowe
79341400-0 Usługi prowadzenia kampanii reklamowych
79342200-5 Usługi w zakresie promocji
Opis przedmiotu zamówienia:
1. Opracowanie i wydruk materiałów informacyjno-promocyjnych:
2. Stworzenie i przeprowadzenie kampanii w środowisku internetowym, w tym działania w social mediach, ad words, linki sponsorowane i mailing w związku z udziałem w międzynarodowych targach The Falling Walls Berlin Science Week 04-05.11.2022:
We wszystkich materiałach powinny zostać zawarte logotypy unijne, które zostaną przekazane przez Zamawiającego po wyborze Wykonawcy.
7. TERMIN REALIZACJI PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
1. Opracowanie i wydruk materiałów informacyjno-promocyjnych:
Maksymalny termin realizacji przedmiotu zamówienia to 31.10.2022 r.
Termin realizacji rozumiany jest jako termin przekazania Zamawiającemu kompletnego zestawu opracowanych i wydrukowanych materiałów promocyjnych.
2. Stworzenie i przeprowadzenie kampanii w środowisku internetowym, w tym działania w social mediach, ad words, linki sponsorowane i mailing w związku z udziałem w międzynarodowych targach The Falling Walls Berlin Science Week 04-05.11.2022:
Czas trwania kampanii / obsługa kampanii: 2 tygodnie poprzedzające wydarzenie, 2 dni w trakcie wydarzenia i 30 dni po wydarzeniu.
8. KRYTERIA WYBORU
Kryterium wyboru będzie stanowić: Cena – 100%
Zasady oceny kryterium „Cena”
W zakresie kryterium „Cena” najwyżej punktowana będzie oferta z najniższą ceną brutto (wraz z podatkiem VAT).
Punktacja zostanie przyznana na bazie wskaźnika wyliczonego zgodnie ze wzorem:
C = C min / C r * 100
gdzie:
C – liczba punktów dla oferty badanej w kryterium „Cena”,
C min – cena najtańszej oferty,
C r – cena oferty rozpatrywanej.
Cena oferty musi zawierać wszystkie koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia. W powyższym kryterium Oferent może otrzymać maksymalnie 100 punktów. Pozostałe oferty uzyskają proporcjonalnie mniejszą liczbę punktów. Wszystkie obliczenia będą dokonywane z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku (zgodnie z zasadami matematycznymi).
Jeśli oferta będzie zawierała rażąco niską cenę w stosunku do przedmiotu zamówienia, Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwrócenia się do Oferenta o udzielenie w określonym terminie wyjaśnień dotyczących elementów oferty mających wpływ na wysokość ceny oraz zastrzega sobie prawo do odrzucenia oferty, co do której Oferent nie złoży wyjaśnień lub jeżeli dokonana ocena wyjaśnień wraz z dostarczonymi dowodami potwierdzi, że oferta zawiera rażąco niską cenę w stosunku do przedmiotu zamówienia.
Zamawiający za ofertę najkorzystniejszą uzna tą, która odpowiada wszystkim wymaganiom określonym w niniejszym zapytaniu ofertowym (w tym też formalnym) i została oceniona jako najkorzystniejsza w oparciu o wskazane powyżej kryterium wyboru tzn. uzyska największą ilość punktów.
Zamawiający zastrzega sobie prawo, w toku dokonywania oceny złożonych ofert, do możliwości żądania udzielenia przez Oferentów dodatkowych wyjaśnień dotyczących treści złożonych przez nich ofert oraz dodatkowych dokumentów związanych z ofertą.
9. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU
Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między Beneficjentem lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu Beneficjenta lub osobami wykonującymi w imieniu Beneficjenta czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru Wykonawcy a Wykonawcą, polegające w szczególności na:
Weryfikacja spełnienia powyższego warunku odbywać się będzie na podstawie złożonego przez Oferenta podpisanego Oświadczenia, stanowiącego załącznik nr 2 do niniejszego Zapytania Ofertowego.
Weryfikacja spełnienia powyższego warunku odbywać się będzie na podstawie złożonego przez Oferenta podpisanego Oświadczenia, stanowiącego Załącznik nr 3 do niniejszego Zapytania Ofertowego.
Weryfikacja spełnienia powyższego warunku odbywać się będzie na podstawie złożonego przez Oferenta podpisanego Oświadczenia, stanowiącego Załącznik nr 3 do niniejszego Zapytania Ofertowego.
10. SPOSÓB SKŁADANIA OFERT
Na kopercie (poza nazwą Zamawiającego i adresem) należy umieścić następujące sformułowanie: „OFERTA – MATERIAŁY PROMOCYJNE I KAMPANIA W MEDIACH – THE FALLING WALLS”
lub
Wycofanie i zmiana oferty przez Oferenta:
11. ZAWARCIE UMOWY
12. WARUNKI ZMIANY UMOWY
Zmiana istotnych postanowień Umowy w stosunku do treści oferty jest dopuszczalna w sytuacji, gdy jest ona korzystna dla Zamawiającego i nie była możliwa do przewidzenia na etapie podpisywania Umowy w szczególności gdy nastąpi zmiana powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację przedmiotu Umowy i/lub wynikną rozbieżności lub niejasności w Umowie, których nie można usunąć w inny sposób, a zmiana będzie umożliwiać usunięcie rozbieżności i doprecyzowanie Umowy w celu jednoznacznej interpretacji jej postanowień przez strony.
Zmiany, o których mowa powyżej mogą zostać wprowadzone w życie po odpowiednich negocjacjach Wykonawcy z Zamawiającym i akceptacji ustaleń przez obie strony Umowy. Wszelkie zmiany i uzupełnienia muszą być zawarte w formie pisemnego aneksu do Umowy pod rygorem nieważności.
Zamawiający dopuszcza możliwość rozwiązania Umowy w przypadku, jeżeli z Zamawiającym zostanie rozwiązana umowa o dofinansowanie przez Instytucję Organizującą Konkurs.
13. POZOSTAŁE POSTANOWIENIA ORAZ INFORMACJE DODATKOWE
14. POSTANOWIENIA DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
15. PLANOWANE TERMINY
16. LISTA ZAŁĄCZNIKÓW
Załącznik nr 1. do Zapytania ofertowego: Formularz ofertowy
Załącznik nr 2. do Zapytania ofertowego: Oświadczenie o braku powiązań osobowych lub kapitałowych
Załącznik nr 3. do Zapytania ofertowego: Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu
Załącznik nr 4. do Zapytania ofertowego: Plan wdrożenia kampanii
Strona korzysta z plików cookie